DSPIC33FJ64GP802-I/SO
DigiKeys produktnummer
DSPIC33FJ64GP802-I/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC33FJ64GP802-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrostyringer IC 16-biters 40 MIPS 64KB (64K x 8) FLASH 28-SOIC
EDA-/CAD-modeller
DSPIC33FJ64GP802-I/SO Modeller
RAM-størrelse
16K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Dataomformere
A/D 10x10b/12b; D/A 2x16b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
16-biters
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
40 MIPS
Leverandørens enhetsforpakning
28-SOIC
Konnektivitet
CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Kapsling
28-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)