DSPIC33FJ256MC710A-I/PT
DigiKeys produktnummer
DSPIC33FJ256MC710A-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC33FJ256MC710A-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrostyringer IC 16-biters 40 MIPS 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
EDA-/CAD-modeller
DSPIC33FJ256MC710A-I/PT Modeller
RAM-størrelse
30K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Dataomformere
A/D 24x10/12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)