DSPIC33FJ256GP510-I/PF
DigiKeys produktnummer
DSPIC33FJ256GP510-I/PF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC33FJ256GP510-I/PF
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrostyringer IC 16-biters 40 MIPS 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)
EDA-/CAD-modeller
DSPIC33FJ256GP510-I/PF Modeller
RAM-størrelse
16K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Dataomformere
A/D 32x10b/12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)