DSPIC33FJ128GP802-I/SP
DigiKeys produktnummer
DSPIC33FJ128GP802-I/SP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC33FJ128GP802-I/SP
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SPDIP
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrostyringer IC 16-biters 40 MIPS 128KB (128K x 8) FLASH 28-SPDIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DSPIC33FJ128GP802-I/SP Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
RAM-størrelse
16K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 10x10b/12b; D/A 2x16b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
dsPIC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
16-biters
Monteringstype
Gjennomgående hull
Hurtighet
40 MIPS
Leverandørens enhetsforpakning
28-SPDIP
Konnektivitet
CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Kapsling
28-DIP (0,300", 7,62mm)