DSPIC33FJ128GP802-E/SP
DigiKeys produktnummer
DSPIC33FJ128GP802-E/SP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC33FJ128GP802-E/SP
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SPDIP
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrostyringer IC 16-biters 40 MIPS 128KB (128K x 8) FLASH 28-SPDIP
EDA-/CAD-modeller
DSPIC33FJ128GP802-E/SP Modeller
RAM-størrelse
16K x 8
Serie
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Emballasje
Rør
Dataomformere
A/D 10x10b/12b; D/A 2x16b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Kjerneprosessor
dsPIC
Grad
Bilteknikk
Kjernestørrelse
16-biters
Godkjenning
AEC-Q100
Hurtighet
40 MIPS
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SPDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), DCI, DMA, I2S, POR, PWM, WDT
Kapsling
28-DIP (0,300", 7,62mm)