DSPIC33FJ128GP708AT-I/PT er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrostyringer IC 16-biters 40 MIPS 128KB (128K x 8) FLASH 80-TQFP (12x12)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
dsPIC33 e-mobility | Datasheet Preview
DSPIC33FJ128GP708AT-I/PT
DigiKeys produktnummer
DSPIC33FJ128GP708AT-I/PT-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC33FJ128GP708AT-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80TQFP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DSPIC33FJ128GP708AT-I/PT Modeller
RAM-størrelse
16K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Dataomformere
A/D 24x10/12b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)