DSPIC30F6014A-30I/PT
DigiKeys produktnummer
DSPIC30F6014A30IP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC30F6014A-30I/PT
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 144KB FLASH 80TQFP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrostyringer IC 16-biters 30 MIPS 144KB (48K x 24) FLASH 80-TQFP (12x12)
EDA-/CAD-modeller
DSPIC30F6014A-30I/PT Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
4K x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
8K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 16x12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)