DSPIC30F3012-20I/SO
DigiKeys produktnummer
DSPIC30F301220ISO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC30F3012-20I/SO
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 24KB FLASH 18SOIC
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrostyringer IC 16-biters 20 MIPS 24KB (8K x 24) FLASH 18-SOIC
EDA-/CAD-modeller
DSPIC30F3012-20I/SO Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 8x12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20 MIPS
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
18-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
18-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)