DSPIC30F3012-20I/P er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 132
Datablad
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrostyringer IC 16-biters 20 MIPS 24KB (8K x 24) FLASH 18-PDIP
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
18-DIP (300mil)_SDIP18 Pkg
DSPIC30F3012-20I/P
DigiKeys produktnummer
DSPIC30F3012-20IP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC30F3012-20I/P
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 24KB FLASH 18DIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DSPIC30F3012-20I/P Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 8x12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20 MIPS
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
18-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
18-DIP (0,300", 7,62mm)