DSPIC30F2011-30I/SO
DigiKeys produktnummer
DSPIC30F201130ISO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC30F2011-30I/SO
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18SOIC
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrostyringer IC 16-biters 30 MIPS 12KB (4K x 24) FLASH 18-SOIC
EDA-/CAD-modeller
DSPIC30F2011-30I/SO Modeller
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
Dataomformere
A/D 8x12b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
30 MIPS
Leverandørens enhetsforpakning
18-SOIC
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Kapsling
18-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)