DSPIC30F2010-20I/SP
DigiKeys produktnummer
DSPIC30F201020ISP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC30F2010-20I/SP
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SPDIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrostyringer IC 16-biters 20 MIPS 12KB (4K x 24) FLASH 28-SPDIP
EDA-/CAD-modeller
DSPIC30F2010-20I/SP Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
1K x 8
RAM-størrelse
512 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 6x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20 MIPS
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SPDIP
Tilleggsutstyr
Kapsling
28-DIP (0,300", 7,62mm)