DSPIC30F2010-20E/SO
DigiKeys produktnummer
DSPIC30F2010-20E/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC30F2010-20E/SO
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SOIC
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrostyringer IC 16-biters 20 MIPS 12KB (4K x 24) FLASH 28-SOIC
EDA-/CAD-modeller
DSPIC30F2010-20E/SO Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
1K x 8
RAM-størrelse
512 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 6x10b
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Hurtighet
20 MIPS
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SOIC
Tilleggsutstyr
Kapsling
28-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)