DSC1001DL5-048.0000
DigiKeys produktnummer
150-DSC1001DL5-048.0000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC1001DL5-048.0000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V – 3,6V Standby (slå av) 4-VDFN
Kategori
Forsyningsspenning
1,7V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - forsyning (maks)
10,5mA
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)