DSC1001CL1-020.0000T
DigiKeys produktnummer
150-DSC1001CL1-020.0000T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC1001CL1-020.0000T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V – 3,6V Standby (slå av) 4-VDFN
Kategori
Forsyningsspenning
1,7V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - forsyning (maks)
8mA
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)