DSC1001AL2-016.0000T er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Cardinal Components Inc.
På lager: 0
Datablad
16 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V – 3,6V Standby (slå av) 4-VDFN-eksponert plate
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1001AL2-016.0000T
DigiKeys produktnummer
150-DSC1001AL2-016.0000T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC1001AL2-016.0000T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Forsyningsspenning
1,7V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballasje
Remse
Strøm - forsyning (maks)
8mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-VDFN-eksponert plate
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-VDFN (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)