DSA6111JL2B-024.0000VAO
DigiKeys produktnummer
150-DSA6111JL2B-024.0000VAO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSA6111JL2B-024.0000VAO
Beskrivelse
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105C
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,71V – 3,63V Standby (slå av) 4-VLGA
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Produsent
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - forsyning (maks)
3mA (typ.)
Emballasje
Rør
Klassifiseringer
AEC-Q100
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-VLGA
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-VLGA (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,89mm)
Utgang
CMOS
Strøm - forsyning (deaktiver) (maks)
1.5µA (typ.)
Forsyningsspenning
1,71V – 3,63V