AVR16EB20T-I/SS
DigiKeys produktnummer
150-AVR16EB20T-I/SSTR-ND - Tape og spole (TR)
150-AVR16EB20T-I/SSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-AVR16EB20T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AVR16EB20T-I/SS
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR null Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-SSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AVR16EB20T-I/SS Modeller
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, IrDA, SMBus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
20-SSOP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)