AVR16EB20T-I/REB
DigiKeys produktnummer
150-AVR16EB20T-I/REBTR-ND - Tape og spole (TR)
150-AVR16EB20T-I/REBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-AVR16EB20T-I/REBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AVR16EB20T-I/REB
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR null Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AVR16EB20T-I/REB Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz