AVR16EB20T-E/REB | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | AVR16EB20T-E/REB |
Beskrivelse | 16KB RWW,2KB RAM,20MHZ,12-BIT AD |
Produsentens standard leveringstid | 8 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | AVR null Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Programminnetype FLASH |
Produsent | EEPROM-størrelse 512 x 8 |
Serie | RAM-størrelse 2K x 8 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Spenning - forsyning (Vcc/Vdd) 1,8V – 5,5V |
Delestatus Aktiv | Dataomformere A/D 14x12b |
Kjerneprosessor AVR | Oscillatortype Ekstern, Intern |
Kjernestørrelse 8-bit | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TA) |
Hurtighet 20MHz | Monteringstype Overflatemontering |