AVR16EB20T-E/REB
DigiKeys produktnummer
150-AVR16EB20T-E/REBTR-ND - Tape og spole (TR)
150-AVR16EB20T-E/REBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-AVR16EB20T-E/REBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AVR16EB20T-E/REB
Beskrivelse
16KB RWW,2KB RAM,20MHZ,12-BIT AD
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR null Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3)
Kategori
Programminnetype
FLASH
Produsent
EEPROM-størrelse
512 x 8
Serie
RAM-størrelse
2K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 14x12b
Kjerneprosessor
AVR
Oscillatortype
Ekstern, Intern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Hurtighet
20MHz