ATXMEGA32A4U-AU
DigiKeys produktnummer
ATXMEGA32A4U-AU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATXMEGA32A4U-AU
Beskrivelse
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44TQFP
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® XMEGA® A4U Mikrostyringer IC 8/16-bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA-/CAD-modeller
ATXMEGA32A4U-AU Modeller
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
4K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,6V – 3,6V
Dataomformere
A/D 12x12b; D/A 2x12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz