ATXMEGA16E5-AUR
DigiKeys produktnummer
ATXMEGA16E5-AURTR-ND - Tape og spole (TR)
ATXMEGA16E5-AURCT-ND - Båndavsnitt (CT)
ATXMEGA16E5-AURDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ATXMEGA16E5-AUR
Beskrivelse
IC MCU 8/16BIT 16KB FLASH 32TQFP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® XMEGA® E5 Mikrostyringer IC 8/16-bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
EDA-/CAD-modeller
ATXMEGA16E5-AUR Modeller
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,6V – 3,6V
Dataomformere
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz