ATXMEGA16E5-ANR
DigiKeys produktnummer
ATXMEGA16E5-ANRTR-ND - Tape og spole (TR)
ATXMEGA16E5-ANRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
ATXMEGA16E5-ANRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ATXMEGA16E5-ANR
Beskrivelse
IC MCU 8/16BIT 16KB FLASH 32TQFP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® XMEGA® E5 Mikrostyringer IC 8/16-bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATXMEGA16E5-ANR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
2K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,6V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Kjerneprosessor
AVR
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
8/16-bit
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Hurtighet
32MHz