ATTINY85V-10SUR
DigiKeys produktnummer
ATTINY85V-10SURTR-ND - Tape og spole (TR)
ATTINY85V-10SURCT-ND - Båndavsnitt (CT)
ATTINY85V-10SURDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ATTINY85V-10SUR
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
ATTINY85V-10SUR Modeller
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
10MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Kapsling
8-SOIC (0,209", 5,30mm bredde)