ATTINY85V-10SH er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 3 427
Datablad
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
ATTINY85V-10SH
DigiKeys produktnummer
ATTINY85V-10SH-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATTINY85V-10SH
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATTINY85V-10SH Modeller
Delestatus
Utdatert
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
10MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Kapsling
8-SOIC (0,209", 5,30mm bredde)