ATTINY85-20SU
DigiKeys produktnummer
ATTINY85-20SU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATTINY85-20SU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
ATTINY85-20SU Modeller
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Kapsling
8-SOIC (0,209", 5,30mm bredde)