ATTINY84-20SSU
DigiKeys produktnummer
ATTINY84-20SSU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATTINY84-20SSU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 14SOIC
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATtiny Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 14-SOIC
EDA-/CAD-modeller
ATTINY84-20SSU Modeller
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
512 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Dataomformere
A/D 8x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
USI
Leverandørens enhetsforpakning
14-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, Temperatursensor, WDT
Kapsling
14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)