ATTINY84-20MUR
DigiKeys produktnummer
ATTINY84-20MURTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
ATTINY84-20MUR
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATtiny Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-QFN-EP (4x4)
EDA-/CAD-modeller
ATTINY84-20MUR Modeller
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
RAM-størrelse
512 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Dataomformere
A/D 8x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz