ATTINY26-16PU
DigiKeys produktnummer
ATTINY26-16PU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATTINY26-16PU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATtiny Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 2KB (1K x 16) FLASH 20-PDIP
EDA-/CAD-modeller
ATTINY26-16PU Modeller
EEPROM-størrelse
128 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
128 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,5V – 5,5V
Dataomformere
A/D 11x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
16MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
USI
Leverandørens enhetsforpakning
20-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-DIP (0,300", 7,62mm)