ATTINY13-20SSU
DigiKeys produktnummer
ATTINY13-20SSU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATTINY13-20SSU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATtiny Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 1kB (512 x 16) FLASH 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
ATTINY13-20SSU Modeller
EEPROM-størrelse
64 x 8
Serie
RAM-størrelse
64 x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Dataomformere
A/D 4x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
20MHz
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)