ATTINY13-20PU
DigiKeys produktnummer
ATTINY13-20PU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATTINY13-20PU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATtiny Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 1kB (512 x 16) FLASH 8-PDIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATTINY13-20PU Modeller
Kategori
Programminnetype
FLASH
Produsent
EEPROM-størrelse
64 x 8
Serie
RAM-størrelse
64 x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 4x10b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
AVR
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Gjennomgående hull
Hurtighet
20MHz
Leverandørens enhetsforpakning
8-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
8-DIP (0,300", 7,62mm)