ATSAMA5D33A-CU
DigiKeys produktnummer
ATSAMA5D33A-CU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATSAMA5D33A-CU
Beskrivelse
IC MPU SAMA5D3 536MHZ 324LFBGA
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM® Cortex®-A5 Mikroprosessorer IC SAMA5D3 1 kjerne, 32-biters 536MHz 324-LFBGA (15x15)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATSAMA5D33A-CU Modeller
Kategori
Ethernet
10/100/1000Mbps (1)
Produsent
Microchip Technology
USB
USB 2,0 (3)
Serie
Spenning - I/O (innganger/utganger)
1,2V, 1,8V, 3,3V
Emballasje
Brett
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Delestatus
Aktiv
Sikkerhetsfunksjoner
AES, SHA, TDES, TRNG
Kjerneprosessor
ARM® Cortex®-A5
Monteringstype
Overflatemontering
Antall kjerner/bussbredde
1 kjerne, 32-biters
Kapsling
324-LFBGA
Hurtighet
536MHz