ATMEGA644PV-10PU
DigiKeys produktnummer
ATMEGA644PV-10PU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA644PV-10PU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 10MHz 64KB (32K x 16) FLASH 40-PDIP
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA644PV-10PU Modeller
EEPROM-størrelse
2K x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
4K x 8
Delestatus
Utdatert
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
10MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
40-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
40-DIP (0,600", 15,24mm)