ATMEGA644P-20MUR
DigiKeys produktnummer
ATMEGA644P-20MURTR-ND - Tape og spole (TR)
ATMEGA644P-20MURCT-ND - Båndavsnitt (CT)
ATMEGA644P-20MURDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA644P-20MUR
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA644P-20MUR Modeller
EEPROM-størrelse
2K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
4K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz