ATMEGA48-20AU
DigiKeys produktnummer
ATMEGA48-20AU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA48-20AU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA48-20AU Modeller
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
512 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz