ATMEGA325-16MU
DigiKeys produktnummer
ATMEGA325-16MU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA325-16MU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9)
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA325-16MU Modeller
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
16MHz