ATMEGA2561-16AUR
DigiKeys produktnummer
ATMEGA2561-16AURTR-ND - Tape og spole (TR)
ATMEGA2561-16AURCT-ND - Båndavsnitt (CT)
ATMEGA2561-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA2561-16AUR
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 256KB FLASH 64TQFP
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 256KB (128K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA2561-16AUR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
4K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
8K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 8x10b
Kjerneprosessor
AVR
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
16MHz