ATMEGA16M1-AU
DigiKeys produktnummer
ATMEGA16M1-AU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA16M1-AU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA16M1-AU Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
EEPROM-størrelse
512 x 8
Serie
RAM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 11x10b; D/A 1x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
16MHz