ATMEGA168V-10AU
DigiKeys produktnummer
ATMEGA168V-10AU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA168V-10AU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 10MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA168V-10AU Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 8x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
10MHz