ATMEGA168P-20AU er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 3 265
Datablad
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
32 TQFP
ATMEGA168P-20AU
DigiKeys produktnummer
ATMEGA168P-20AU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA168P-20AU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA168P-20AU Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 8x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz