ATMEGA162-16AUR
DigiKeys produktnummer
ATMEGA162-16AURTR-ND - Tape og spole (TR)
ATMEGA162-16AURCT-ND - Båndavsnitt (CT)
ATMEGA162-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA162-16AUR
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA162-16AUR Modeller
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
16MHz