ATMEGA16-16PU
DigiKeys produktnummer
ATMEGA16-16PU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA16-16PU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 40-PDIP
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA16-16PU Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 8x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
16MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
40-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
40-DIP (0,600", 15,24mm)