ATMEGA1281-16AUR
DigiKeys produktnummer
ATMEGA1281-16AURTR-ND - Tape og spole (TR)
ATMEGA1281-16AURCT-ND - Båndavsnitt (CT)
ATMEGA1281-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA1281-16AUR
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA1281-16AUR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
EEPROM-størrelse
4K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
8K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 8x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
16MHz