ATMEGA1280-16AU
DigiKeys produktnummer
ATMEGA1280-16AU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA1280-16AU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 100TQFP
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA1280-16AU Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
4K x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
8K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 16x10b
Kjerneprosessor
AVR
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
16MHz