ATMEGA128-16AU
DigiKeys produktnummer
ATMEGA128-16AU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA128-16AU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA128-16AU Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
EEPROM-størrelse
4K x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
4K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 8x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
16MHz