ATM90E36A-AU-R
DigiKeys produktnummer
ATM90E36A-AU-RTR-ND - Tape og spole (TR)
ATM90E36A-AU-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
ATM90E36A-AU-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ATM90E36A-AU-R
Beskrivelse
IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3-faset meter IC 48-TQFP (7x7)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATM90E36A-AU-R Modeller
Kategori
Strøm - forsyning
23mA
Produsent
Microchip Technology
Forsyningsspenning
2.8 V ~ 3.6 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Målertype
3-faset
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Inngangsimpedans
50kOhm, 80kOhm, 120kOhm
Monteringstype
Overflatemontering
Målingsfeil
0,005
Kapsling
48-TQFP
Spenning - I/O høy (innganger/utganger)
2,8V, 3,6V
Leverandørens enhetsforpakning
48-TQFP (7x7)
Spenning - I/O lav (innganger/utganger)
0,4V, 0,8V