AT93C86A-10SU-2.7-T
DigiKeys produktnummer
150-AT93C86A-10SU-2.7-TTR-ND - Tape og spole (TR)
150-AT93C86A-10SU-2.7-TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-AT93C86A-10SU-2.7-TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AT93C86A-10SU-2.7-T
Beskrivelse
IC EEPROM 16KBIT 3-WIRE 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 16Kbit 3-tråds seriell 1 MHz 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AT93C86A-10SU-2.7-T Modeller
Kategori
Minnegrensesnitt
3-tråds seriell
Produsent
Taktfrekvens
1 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Skrivesyklustid - ord, side
10ms
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)