AT91M55800A-33AU
DigiKeys produktnummer
AT91M55800A-33AU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AT91M55800A-33AU
Beskrivelse
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM7® AT91 Mikrostyringer IC 16/32-bit 33MHz ROMless 176-LQFP (24x24)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AT91M55800A-33AU Modeller
Kategori
Antall I/O (innganger/utganger)
58
Produsent
Programminnetype
ROMless
Serie
RAM-størrelse
8K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 3,6V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 8x10b; D/A 2x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
ARM7®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
16/32-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
33MHz