AT90USB82-16MUR
DigiKeys produktnummer
AT90USB82-16MURTR-ND - Tape og spole (TR)
AT90USB82-16MURCT-ND - Båndavsnitt (CT)
AT90USB82-16MURDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AT90USB82-16MUR
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® 90USB Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AT90USB82-16MUR Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
512 x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
AVR
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
16MHz