AT90USB82-16MU
DigiKeys produktnummer
AT90USB82-16MU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AT90USB82-16MU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® 90USB Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5)
EDA-/CAD-modeller
AT90USB82-16MU Modeller
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
16MHz